Nazywam się Katarzyna Zagata.
Jestem adwokatem.

Pomaganie jest moją pasją. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. Przygotuję strategię procesową, dzięki której unikniesz stresu na sali sądowej. Nie lubię prawniczego sformułowania „to zależy”. Wiem, że oczekujesz ode mnie konkretnych rozwiązań.

Jestem świadoma jak cenisz elastyczność biznesową. Sama jestem przedsiębiorcą. Dopasuję prawne rozwiązania do Twoich potrzeb.

Wiem, że nie zawsze znajdziesz czas na spotkanie. Rozumiem to. Reprezentuję zapracowanych klientów. Dzięki e-kancelarii możesz konsultować swoje sprawy z każdego miejsca o dogodnej dla Ciebie porze.

Nie składam obietnic bez pokrycia. Nie prowadzę spraw dla ich prowadzenia. Będę wyjaśniać Twoje wątpliwości i odpowiadać na Twoje pytania tak często jak potrzebujesz. Każdej sprawie poświęcam odpowiednią ilość czasu. Zależy mi na otwartej i bezpośredniej komunikacji.

Katarzyna zagata 4
Katarzyna zagata 5

Wyznaję zasadę: jeśli nie chcesz ponieść trudów walki, poniesiesz koszty straconych szans. Reprezentuję klientów w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych, udzielam porad prawnych, tworzę pisma, opinie, umowy, prowadzę negocjacje i szkolenia. Biegle posługuję się językiem angielskim.

Angażuję się w pomoc pro bono. Jestem świadoma, że nie każdego stać na opłacenie kosztów pomocy prawnej. Podejmuję współpracę z organizacjami i fundacjami broniącymi praw człowieka.

Zaufanie jest podstawą każdej współpracy. Gwarantuję Ci pełną dyskrecję. Pierwsza konsultacja jest darmowa – sprawdź czy chcesz powierzyć mi prowadzenie swojej sprawy.

Zapraszam Cię do kontaktu. Z zaangażowaniem poprowadzę Twoją sprawę.

Skonsultuj się ze mną

Poznaj opinie klientów, którzy mi zaufali

Zamów darmową wycenę sprawy

Skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 godzin.